Garanti Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır
Bankacılık

Garanti Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti banka kartı başvurusu öncesi bu kart ile neler yapabiliriz öncelikle bunu öğrenelim. Garanti BBVA tarafından sunulan Bonus Paracard sayesinde alışverişlerde puan kazanmanın yanı sıra, Bonus üye iş yerlerindeki kampanyalardan da yararlanmanıza olanak sunuyor. Kredi kartına gerek kalmadan, Garanti banka kartı ile yerel mağazalardan ve internet üzerinde yer alan e-ticaret sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra hesabınıza gelen parayı ATM’lerden çekebilir ve aynı şekilde kartınıza para yatırabilirsiniz. Garanti BBVA’nın müşterilerine sunmuş olduğu bu hesap kartı; Paracard Bonus olarak geçer. Bu kart sayesinde çeşitli kampanyalardan yararlanabilir ve biriktireceğiniz Bonus puanlar ile alışveriş yapabilirsiniz.

Garanti Banka Kartı Başvuru İşlemleri

Paracard Bonus başvurusu işlemi; mobil uygulamalarından, internet adresleri ve banka şubelerinden yapılabilmektedir. Paracard Bonus’a sahip olmak için öncelikle Garanti banka hesabı açmış olmanız gerekiyor. İlgili hesaba sahip olmadan, Paracard Bonus başvurusu yapmanız mümkün olmayacaktır. Garanti banka hesabını sadece banka şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi ile banka şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Elinizdeki bu belgeler ile dakikalar içerisinde garanti bankası hesabına sahip olmuş olursunuz. Bu hesaba sahip olmanız ile birlikte, internet şubesini kullanmaya başlayabilir ve internet bankacılığı üzerinden ilgili başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olmuş olduğunuz internet bankacılığı ya da mobil bankacılığı üzerinden para alıp, para gönderebilirsiniz.

Garanti Banka Kartı Başvurusu
Garanti Banka Kartı Başvurusu

Paracard Bonus Nedir?

Birçok alışverişlerde kullanılan Paracard Bonus, Garanti bankası tarafından verilen, vadesiz mevduat hesabınıza bağlı olan bir banka kartıdır. Garanti bankası mevduat hesabımızda bulunan bakiye üzerinden, harcamalarınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası ATM’leri ve anlaşmalı olduğu ortak ATM’ler üzerinden para yatırıp, çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankasının kendi ATM’si üzerinden yapacağınız işlemler için ekstra ücret ödemezsiniz. Bu işlemleri ortak ATM üzerinden yapmak istediğiniz de ise, belli bir işlem ücretinin olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir