Emekliye Uygun Faizli Kredi
Krediler

Emekliye Uygun Faizli Kredi Müjdesi

Koronavirüs salgını ile birlikte kamu bankaları bundan yaklaşık 2 ay önce emekliye uygun faizli kredi imkanı sağlamışlardı. Emeklinin yardımına koşam kamu bankaları, yapmış oldukları bu kampanyalar sayesinde birçok emeklinin ihtiyaçlarını karşılanmış oldu. Aynı zamanda bu kampanyadan yararlanmak için yetişemeyen kişilerin olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bu durumun talep görmesi ile birlikte özel bankalar harekete geçti. Yapılan bu yeni kampanya detayına göre emekli vatandaşlar; 0,79 oranında faiz ve 60 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. İşte detaylar..

ING Bank’tan Emekliye Uygun Faizli Kredi

Özel bankalardan olan ING Bank, yapmış olduğu bu kampanya sayesinde birçok emeklinin yüzünü güldürdü. ING Bankası tarafından yapılan kampanyaya doğrultusunda; emekliye uygun faizli kredi sunabilecek. Bu emekli kredisi; 0,79 faizler ile birlikte 60 aya kadar vade imkânı sunuyor. Uygun faizli ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen birçok emekli, ING Bank şubelerinin kapısını çaldı. Kredi başvurusunu internet üzerinden yapan vatandaşların, krediyi alabilmek için bankaya gitmelerine gerek olmadığını hatırlatmak isteriz. Ancak emekli, ING Bank’ın sunmuş olduğu bu krediden yararlanabilmesi için maaşını ING Bank üzerinden alma şartı bulunuyor. Maaşını farklı bankadan alan kişiler, maaşlarını taşıyarak bu krediden yararlanabilecekler.

Emekliye Uygun Faizli Kredi Müjdesi
Emekliye Uygun Faizli Kredi Müjdesi

Maaşların taşınması ile birlikte, ING Bank müşterisi olmanın avantajlarından yararlanmış olurlar. Aynı zamanda ING Bank müşterisi olmakla birlikte, maaşlarını ING Bank üzerinden almalarının yanı sıra çeşitli kampanyalardan da yararlanma fırsatı yakalamış olacaklardır. Turuncu Ekstra ile yapacakları harcamalara özel her ay 50 TL kazanma fırsatı sunuluyor. Her ay yapılacak 750 TL harcamaya 50 TL para hediye.. ING Bankasının her ay düzenlediği farklı kampanyalardan yararlanma fırsatı doğmuş olur.

ING Bank’tan emekliye uygun faizli kredi kampanyasından yararlanmak için maaşınızı taşımanız yeterli olacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir