Cep Telefonu Kredisi
Krediler

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Cep telefonu kredisi veren bankalar? Hangi bankalar cep telefonu kredisi verir? Cep telefonu kredi ile nasıl alınır? Kredi ile cep telefonu almak gibi birçok sorunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Cep telefonu kredisi veren bankaları sizler için araştırdık ve işte sonuçlar..

Cep telefonu alırken, kredi kullanmak isteyen birçok tüketici hangi yolu izlemesi gerektiğini bilemiyor. Cep telefonu kredisi kullandıran bankalar, elektronik ürün satışı gerçekleştiren işletmeler ile anlaşma yaparlar. Yapılan anlaşmalar sayesinde, elektronik ürün almak isteyen müşteriye; ürün fiyatı kredi olarak sunulur. Kredi ile alınacak olan cep telefonlarının pahalıya gelmesini önlemek adına, belli dönemlerde yapılan kampanyaları çok iyi takip etmek gerekir. Bu kampanyalar sayesinde, daha ucuza sahip olmak mümkündür. Müşterinin sicili düzgün ise; banka kredisi ile cep telefonu alması oldukça kısa sürecektir. Kredi sicili kötü olan kişilerin, bu kampanyadan yararlanması mümkün olmayacaktır.

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar
Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Hangi Bankalar Cep Telefonu Kredisi Veriyor?

Cep telefonu kredisi veren bankalar arasında seçim yapmak tamamen kişinin tercihidir. Aşağıda yer alan bankalardan birini tercih edebilirsiniz.

·         Odea Bank

·         ING Bank

·         QNB Finansbank

·         Denizbank

·         İş Bankası

·         Vakıfbank

Bu bankaların anlaşma sağladıkları mağazalar üzerinden, istemiş olduğunuz cep telefonunu taksitli olarak satın alabilirsiniz. Size sunulan kredi için belli bir ödeme planı çıkarılır. Çıkarılan bu ödeme planına uyarak, her ay düzenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BDK tarafından alınan karar doğrultusunda; taksitli cep telefonu satışı sona erdiğinden, vatandaşlar cep telefonu kredisine yöneldi. İkisi arasında büyük bir farklılıklar olmasa da, ikisini birbirinden ayıran en önemli detay faizin yer almasıdır. Daha önceki yıllarda, kredi kartı ile taksitli cep telefonu satın alınında hiçbir şekilde faiz ödenmezdi. Cep telefonu kredisi ile alınan cihazlara; vade farkı ödeme zorunluluğu bulunuyor. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi kampanyaları takip ederek, vade farkı ödemeden cep telefonuna sahip olabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir